Skip to main content
Kacper Tomaszewski

Nazywam się Kacper Tomaszewski, mieszkam w Jeleniej Górze i zawodowo zajmuję się ilustracją oraz szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Specjalizuję się przede wszystkim w ilustracji wektorowej oraz tworzeniu identyfikacji wizualnej.

Na co dzień realizuję projekty jako Senior Graphic Designer w firmie CodeTwo, z której rozwiązań korzysta 80 tys. klientów w 150 krajach świata.

Nie należę do osób, które się nudzą – w wolnym czasie trenuję koszykówkę, jestem właścicielem budżetowego studia muzycznego, gram na konsoli, a w zimie staram się z powodzeniem uprawiać snowboard.  Przede wszystkim jednak pomagam poznawać świat mojemu sześcioletniemu synkowi.

          + 48 601 268 393                                    kontakt@kacpertomaszewski.com

      

„Pan Kacper posiada wysokie umiejętności w kwestii projektowania graficznego. Charakteryzuje go profesjonalne podejście, duża dbałość o szczegóły i przywiązanie do detalu. Z powierzonych mu projektów wywiązywał się zawsze w terminie świetnie radząc sobie pod presją czasu. […] Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Pana Kacpra Tomaszewskiego jako doskonałego pracownika.”

– Polcolorit S.A.

„Zarząd Klubu Sportowego Sudety Jelenia Góra współpracował z Panem Kacprem Tomaszewskim w roku 2014. Wszelkie projekty były wykonywane terminowo i według ustalonych założeń. Współpraca z Panem Tomaszewskim była w pełni profesjonalna i satysfakcjonująca dla naszego Klubu. […] Możemy śmiało polecić usługi Pana Tomaszewskiego.”

– Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra

„[…] Pragniemy polecić usługi Pana Kacpra Tomaszewskiego w zakresie projektowania graficznego oraz tworzenia wizerunku marki. Wzorowa komunikacja oraz kreatywność Pana Kacpra sprawiła, że z niewyraźnej wizji powstało logo, które idealnie oddaje charakter naszej działalności. Na wyróżnienie zasługuje również szybkość pracy i otwartość na wszelkie sugestie.”

– Klub Sportowy „BBall” Świdnica

„[…] KSW Spartakus Jelenia Góra jest bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Kacprem Tomaszewskim. Profesjonalne podejście, wysoka wiedza z zakresu projektowania graficznego, terminowość oraz komunikatywność to zdecydowane atuty Pana Kacpra. Z wielką przyjemnością pragniemy polecić innym usługi świadczone przez Pana Tomaszewskiego.”

– KSW Spartakus Jelenia Góra

„[…] Pan Kacper Tomaszewski został mi polecony jako osoba godna zaufania w kwestii projektowania graficznego, charakteryzująca się dużą kreatywnością, profesjonalizmem i przywiązaniem uwagi do szczegółu. Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy i dziś sam z wielką przyjemnością mogę polecić innym usługi świadczone przez Pana Kacpra.”

– BooYa Fotografia dziecięca

„[…] Pan Kacper wykazując się dużą kreatywnością, zaangażowaniem i profesjonalizmem stworzył projekt w bardzo krótkim czasie, pozostając w stałym kontakcie z klientem. Gorąco i szczerze polecam współpracę z Panem Kacprem. Gwarantuje to Państwu znakomitą jakość, a przy tym niezwykłą oryginalność produktu oraz profesjonalne podejście do klienta.”

– KANDRO Blog internetowy

„Pan Kacper stworzył dla nas projekt graficzny wykazując się bardzo dobrym rozpoznaniem tematu, wyczuciem naszych potrzeb i otwartością na sugerowane zmiany. Profesjonalizm, kreatywność i komunikatywność Pana Kacpra sprawiły, iż współpracowało nam się bardzo dobrze […]. W przyszłości z przyjemnością ponownie skorzystamy z usług Pana Kacpra i dlatego też szczerze możemy je polecić.”

– Ferrinus

„[…] Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Pana Kacpra Tomaszewskiego. Opracowany projekt logo oraz wizytówek został sporządzony fachowo i profesjonalnie, tym samym w pełni zaspakajając moje oczekiwania. Chciałbym zwrócić szczególną uwagę na indywidualne podejście Pana Kacpra, bardzo dobry kontakt i wyrozumiałość na proponowane zmiany.”

– GEOtech Usługi geodezyjne