Skip to main content
Kacper Tomaszewski

Nazywam się Kacper Tomaszewski – jestem Senior Graphic & UI/UX Designer’em z prawie 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu spójnego systemu komunikacji marki zarówno w kanałach cyfrowych, jak i drukowanych dla firmy IT oferującej swoje rozwiązania dla ponad 120 000 organizacji na całym świecie (w tym firm takich jak Facebook, Samsung, Shell, Volkswagen itp.).

Od kilkunastu lat projektuje wizerunek marki, identyfikację wizualną i ilustracje dla różnych klientów.

          + 48 601 268 393                                    kontakt@kacpertomaszewski.com

„Pan Kacper posiada wysokie umiejętności w kwestii projektowania graficznego. Charakteryzuje go profesjonalne podejście, duża dbałość o szczegóły i przywiązanie do detalu. Z powierzonych mu projektów wywiązywał się zawsze w terminie świetnie radząc sobie pod presją czasu. […] Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Pana Kacpra Tomaszewskiego jako doskonałego pracownika.”

– Polcolorit S.A.

„Zarząd Klubu Sportowego Sudety Jelenia Góra współpracował z Panem Kacprem Tomaszewskim w roku 2014. Wszelkie projekty były wykonywane terminowo i według ustalonych założeń. Współpraca z Panem Tomaszewskim była w pełni profesjonalna i satysfakcjonująca dla naszego Klubu. […] Możemy śmiało polecić usługi Pana Tomaszewskiego.”

– Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra

„[…] Pragniemy polecić usługi Pana Kacpra Tomaszewskiego w zakresie projektowania graficznego oraz tworzenia wizerunku marki. Wzorowa komunikacja oraz kreatywność Pana Kacpra sprawiła, że z niewyraźnej wizji powstało logo, które idealnie oddaje charakter naszej działalności. Na wyróżnienie zasługuje również szybkość pracy i otwartość na wszelkie sugestie.”

– Klub Sportowy „BBall” Świdnica

„[…] KSW Spartakus Jelenia Góra jest bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Kacprem Tomaszewskim. Profesjonalne podejście, wysoka wiedza z zakresu projektowania graficznego, terminowość oraz komunikatywność to zdecydowane atuty Pana Kacpra. Z wielką przyjemnością pragniemy polecić innym usługi świadczone przez Pana Tomaszewskiego.”

– KSW Spartakus Jelenia Góra

„[…] Pan Kacper Tomaszewski został mi polecony jako osoba godna zaufania w kwestii projektowania graficznego, charakteryzująca się dużą kreatywnością, profesjonalizmem i przywiązaniem uwagi do szczegółu. Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy i dziś sam z wielką przyjemnością mogę polecić innym usługi świadczone przez Pana Kacpra.”

– BooYa Fotografia dziecięca

„[…] Pan Kacper wykazując się dużą kreatywnością, zaangażowaniem i profesjonalizmem stworzył projekt w bardzo krótkim czasie, pozostając w stałym kontakcie z klientem. Gorąco i szczerze polecam współpracę z Panem Kacprem. Gwarantuje to Państwu znakomitą jakość, a przy tym niezwykłą oryginalność produktu oraz profesjonalne podejście do klienta.”

– KANDRO Blog internetowy

„Pan Kacper stworzył dla nas projekt graficzny wykazując się bardzo dobrym rozpoznaniem tematu, wyczuciem naszych potrzeb i otwartością na sugerowane zmiany. Profesjonalizm, kreatywność i komunikatywność Pana Kacpra sprawiły, iż współpracowało nam się bardzo dobrze […]. W przyszłości z przyjemnością ponownie skorzystamy z usług Pana Kacpra i dlatego też szczerze możemy je polecić.”

– Ferrinus

„[…] Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Pana Kacpra Tomaszewskiego. Opracowany projekt logo oraz wizytówek został sporządzony fachowo i profesjonalnie, tym samym w pełni zaspakajając moje oczekiwania. Chciałbym zwrócić szczególną uwagę na indywidualne podejście Pana Kacpra, bardzo dobry kontakt i wyrozumiałość na proponowane zmiany.”

– GEOtech Usługi geodezyjne