Taboo Carnival Band to zespół festiwalowy pochodzący z położonej na Karaibach wyspy Saint Lucia. W 2016 roku po raz pierwszy wystartował w corocznym miejscowym Karnawale.

Strategia marketingowa Taboo Carnival Band opiera się o koncepcję Yin-Yang i redefiniowanie status quo w oparciu o hasła „Dlaczego?”, „Jak?” i „Czemu?” – dzięki niej zespół tworzy wyjątkową kombinację pozwalającą mu osiągnąć sukces wyróżniając się na tle konkurencji.

Przygotowany projekt powstał w oparciu o ideę Yin-Yang – logo składa się z sylwetek kobiety i mężczyzny, których frywolne, bardzo umowne kształty nawiązują do wyjątkowej mieszanki energii, zmysłowości i dynamiki powstającej podczas charakterystycznego tańca karnawałowego. Ich forma oraz kolorystyka to również nawiązanie do piuropuszy i elementów ozdobnych strojów scenicznych.

Logo dopełnia nazwa zespołu „Taboo” z delikatnymi diabelskimi rogami bezpośrednio nad literką „T” oraz hasło „Submit. Honour. Obey”.

taboo-carnival-band-logo-sketchtaboo_carnival_band_presentation03taboo_carnival_band_wizualizacja01taboo_carnival_band_wizualizacja03taboo_carnival_band_wizualizacja04

Leave a Reply